Minigolf

18 RAJAGA MINIGOLFIVÄLJAK ATRAKTSIOONIDEGA

Minigolf on lõbus ja meelelahutuslik mäng igas vanuses. See on suurepärane võimalus veeta vaba aega koos sõpradega, perega või isegi üksinda. Minigolfi võivad mängida kõik – alates juhumängijatest kuni tõsiste võistlejateni. Olenemata sellest, kas otsid vaba päeva väljakul või põnevat turniiri, minigolfil on kõigile midagi pakkuda.

Kilplaste-kula-minigolfivaljak-atraktsiooniga

Meie põneval minigolfiväljakul ootavad teid 18 unikaalset ja mitmekülgset rada, pakkudes laia valikut mänguelamusi igale külastajale! Meie eesmärk on pakkuda teile lõbu ja väljakutseid, ühendades erinevaid rajatüüpe ja -omadusi üheks nauditavaks minigolfi elamuseks.

Meie minigolfiväljak 18-raja ja atraktsioonidega on tõenäoliselt suurim välitingimustes golfirada Eestis. Atraktsioonidena fiiberklaasist loomad on inspireeritud kilplaste lugudest tuntud loomadega (hobune, hunt, siga, lehm, eesel) ja viib külastajad seiklema kilplaste äraspidisesse maailma, ühendades spordi, hobi ja turismi. 

Teenuste hinnakiri:

  • Täiskasvanu mänguring: 9€
  • Lapse pilet (alla 12 aasta): 6€
  • Grupi soodustus (alates 10 inimesest): Võtke meiega ühendust hinnapakkumise saamiseks.
  • Eriüritused: Hind kokkuleppel.

Minigolfi kepid ja pallid saad Kilplaste Kojast. 

 

Mitmekülgne raja disain: Meie väljakul leiate mitmekesiseid radu, alates sirgetest ja lihtsatest trajektooridest kuni keerukate ja üllatavate takistusteni. Iga rada pakub unikaalset väljakutset ja paneb proovile teie osavuse ning strateegilise mõtlemise.

Temaatilised rajad: Avastage erinevaid teemasid ja stiile meie minigolfiväljaku radadel. Olenemata sellest, kas soovite kogeda seiklusi,  väljakutseid või klassikalisi minigolfiradu, leiate meie väljakult midagi põnevat ja meeldejäävat.

Peresõbralik atmosfäär: Meie minigolfiväljak on loodud pakkuma lõbu ja naeru kogu perele. Olgu tegemist väikeste laste või täiskasvanutega, meie väljakul on midagi igale vanusegrupile, tagades nende turvalisuse ja mugavuse