Jõuluprogrammid koolidele

JÕULUPROGRAMMID KILPLASTE KÜLAS

Jõulukuul on Kilplaste Koda siginat-saginat täis, köögist tuleb piparkoogi lõhna ja käsitöö õpitubades saab meisterdada.

Alustuseks saab igaüks ise valmistada vahvaid jõuluteemalisi ja loomakujulisi piparkooke ning sinna juurde räägib giid ka toredaid lugusid. Kui küpsised on oma sobiva vormi saanud, paneb kokk piparkoogid ahju küpsema ning teid ootab juba järgmine tegevus.

Jõulutöötoas saab ise valida, kas küünlaaluse kaunistamise, portselannõude maalimise, erivärviliste ja erikujuliste vormidega glütseriinseebi tegemise, küünalde dekupaaztehnikas kaunistamise või jõuluehete valmistamise. Kõik materjalid on meie poolt, valminud esemed saab endale koju kaasa. Palun kindlasti enne valitud töötuba kokku leppida, siis saame teie jaoks kõik asjad eelnevalt valmis panna. Palume valida kõigile sama töötuba.

Humoorikas elamusretk pargis, kepphobustel kappamine, kolmeste suuskadega suusatamine ja väike näidend Kilplaste Nõukojas.

Õuest tulles kulub ära soe frikadellisupp, isetehtud piparkoogid ja joome kuuma teed.

Kuulame jõulumuusikat. Avatud meenete müügipunkt, kust saab soovi korral soetada omapäraseid jõulukinke, käsitöötooteid jm.

Jõuluprogrammi hind 18€/laps, iga 10 lapse kohta 1 täiskasvanu tasuta. Kõik materjalid on meie poolt ja valminud esemed saab endale koju kaasa. Programmi pikkus ca 2,5 – 3 tundi. Toimub ainult ettetellimisel tel 51914282 või e-post: kilplased@gmail.com

Eritellimusel Jõuluvana, hind kokkuleppel.