Firmaüritused, koolitused

Kilplaste teemapark asub Järvamaal Müüsleri külas.

Kilplaste Koja ruumide rent (saal 113 m2):

Seminar, koolitus  35 € /päev või 10 € / tund, hind kehtib esmaspäevast reedeni hommikust kuni kl 18.00-ni, nädalavahetusel ja hilisemal ajal kokkuleppehinnad. Ekraani + dataprojektori rent 25 €/päev. Kohvipausid ja toitlustamine, küsi pakkumist. Info ja broneerimine tel. 51914282 või e-post: kilplased@kilplased.ee

Korraldame firmadele:

–  suve- ja talvepäevi,

– kliendiüritusi,

– rendime ruume seminaride ja koolituste korraldamiseks koos kohvipauside ja toitlustamisega,

– pakume meelelahutusprogramme kilplaste humoorikate elamusretkede http://kilplased.ee/kulasta-kilplalat/elamusretked ja

– erinevate käsitöötubade näol http://kilplased.ee/kulasta-kilplalat/k-sit-tuba .

Algul saab olla see “tark kilplane”, kes õpib ja arendab ennast, siis paneme mõistuse varna ja teeme kilplaste tempe ning lõõgastume igapäevastest muredest. Kui jälle tarkust vaja, siis on varnast võtta.

Meie koostööpartnerid aitavad majutusega (Vao Külalistemeja, Koeru Pub Hostel jt).

Saunavariandid:

  • Müüsleris  Vabadussõja teemapargi vastvalminud saun (Kilplaste Koja läheduses),
  • 5 km kaugusel Vao Külalistemaja külasaun (koos majutusega),
  • tellimisel tuleb kohale J.-Jaanist autosaun (v.a. talveperioodil),
  • Kilplaste teemapargis on kümbluspaat (kilplastel käib vesi paadis sees, mitte väljaspool). Ja kui meil parasjagu vesi ahjus ei ole, saame selle soojaks kütta, korraga saab kümbluspaadi soojas vees mõnuleda üle 10 inimese.

Tasuta parkla.

Kui tulete meie juurde ühistranspordiga, siis bussipeatused on kas Tuuleveski peatus või Müüsleri peatus (ca 10 min jalutuskäiku). Müüslerisse sõidavavad bussid ka otse Tallinnast, Pärnust, Rakverest, teistest linnadest ümberistumisega Mäos või Paides.

Pakume ka ise koolitust “Kuidas mittemillestki midagi teha” ja meie koostööpartnerilt naeruteraapia koolitust. Soovime innukalt teha koostööd ja pakkuda omalt poolt parimat ka teistele koolitusfirmadele, kes vajavad koolituste, seminaride korraldamiseks ruume Kesk-Eestis või soovivad pakkuda tavapärasest põnevamaid koolituskohti ja firmaürituste korraldamise kohti.

Võta ühendust:

tel 51914282, e-post: kilplased@kilplased.ee